אודות

דואט B2B היא הנציגה הבלעדית והיבואנית של מותג הדלתות האיטלקי Falerpanneli-falerlegno.

החברה משווקת את דלתות הפנים האיכותיות והחדשניות של החברה ישירות לקבלנים, לסוחרים, לאדריכלים, למעצבים ולקוחות פרטיים. הדלתות המיובאות מיוצרות במפעל באיטליה במיוחד עבור השוק הישראלי, והן פרי פיתוח משותף של המפעל ושל איזי רוזנפלד היבואן, והבעלים של DUET B2B כדי להתאימן למזג האוויר בארץ ולצרכים של הלקוח הישראלי, עוברות הדלתות בדיקה של מכון התקנים הישראלי המאשר את איכותן. 

הדלתות מגיעות מאיטליה כמוצר מוגמר, אולם העיצוב הסופי והחריטה נעשים במרכז הלוגיסטי של החברה במכונת CNC מתקדמת. לאחר מכן עוברות גימור סופי בצבע אפוקסי לפי בחירת הלקוח. 

דלת פנים היא פריט עיצובי חשוב ביצירת הלוק של הבית, היא יכולה להתאפיין במגוון רחב של סוגי חריטה, של צבעים אפוקסיים ושל מידות וסוגים, כמו למשל דלתות במישור הקיר ZERO LINE המעניקות לבית מראה נקי ומרשים ותורמות להרמוניה המושלמת של עיצוב החלל: דלתות שגובהן עד 2.4 מ' ויוצרות תחושה של חלל פתוח וגבוה המתמזג עם התקרה הגבוהה דלתות אלו בעלות ציר נסתר; דלתות כיס הזזה שנסתרות בתוך הקיר - אסתטיות, פונקציונאליות ומאפשרות ניצול מלא של חלל החדר; דלתות הידרו, עמידות לנזקי מים WATER RESISTANT בציפוי CPL (פורמייקה) ודלתות צבע אפוקסי במגוון רחב של סוגי חריטה וצבעים. 

 

דואט B2B מספקת מגוון רחב של דלתות בסטנדרט אירופאי לכל טעם ולכל כיס ומאמינה כי איטליה - מדינה שבה עיצוב ואיכות הם דרך חיים - היא המקום לייבא ממנו מוצר מושלם. 

 

כחבר לשכת המסחר ישראל - איטליה, מעוניין איזי רוזנפלד שהמותג האיטלקי האיכותי הזה, שברשותו תו תקן אירופי, יתבסס בשוק הישראלי, הוא עוסק בתחום דלתות הפנים יותר מ- 18 שנה, שבמהלכן צבר ידע רב וניסיון והוא מקפיד לחלוק אותם עם כל עובדי החברה, ובהם מעצבים, אנשי מכירות, מחסנאי, מפעיל מכונות CNC וצוות מתקינים. מרביתם עובדים בחברה זמן רב ורואים בה בית. הם מתעדכנים תמידית בכל החידושים, עוברים הדרכות ומקפידים לשמור על תודעת שירות גבוהה מאד על פי ערכי החברה.

שם החברה משקף את תפיסת העולם שלפיה עסקים הם תהליך של הדדיות שנעשה בשניים, ב"דואט" - החברה והלקוח. זהו מסר מרכזי שאיזי רוזנפלד משדר ללקוחותיו ולעובדיו, להקשיב ללקוח ולא כסיסמה בלבד, אלא כהבנה וכלמידה. "חשוב לנו לשדר אמינות ויושר לאורך הדרך" הוא אומר, "שהלקוח ירגיש שהכל גלוי ופתוח, שלא צפויות הפתעות באותיות הקטנות ושמרגע המכירה ועד לסיום ההתקנה בבית הלקוח, וגם בזמן תקופת האחריות ואפילו אחריה, אנחנו תמיד קשובים, מקצועיים ונשמח תמיד להעניק שירות". 

הסיפוק הגדול שלו מתחיל ביצירה של דלת חדשה, בחשיבה ובתכנון, בשיתוף עובדים אחרים ברעיון, במימושו בבית המלאכה, ולבסוף בהרכבת הדלת בביתו של הלקוח. את ההשראה לעיצובים השונים של הדלתות הוא לוקח מתוך ההתבוננות על החללים שמסביבו, כל פריט נותן לו השראה לעצב את הדלת הבאה. התמורה להשקעה ולמאמץ היא ביכולת להעניק לקהל הלקוחות הישראלי מוצר מעוצב ואיכותי שהוא הרבה יותר מדלת.